hakkimizda

Hakkimizda

Isıtma sektöründe 1990 yılından itibaren faaliyet gösteren Barış teknik, özellikle bireysel ısıtma sistemlerinde girmiş olduğu Ankara ve çevresinde lider olmayı başarmış bir firmadır. . “DOĞALGAZ ISI SİSTEMLERİ” üzerinde hizmet çeşitliliğinde ciddi bir atağa kalkmayı hedeflemektedir.

Kombi sistemleri doğalgaz soba sistemleri Kaskad Kazan Sistemleri ve Yenilenebilir Enerji Sistemleri ile ilgili olarak yapılanmasını tamamlayan firma; müşterilerine yenilikçi, verimli ve optimum çözümler sunmaktadır.

Yapmış olduğu bütün proje çözümlerinde önce teknik olarak uygunluk arayan bir anlayışa sahip olan Barış Teknik anlayışına uymayan hiç bir projenin altına imza atmayarak bu konudaki kararlılığını göstermektedir.

Teorik bilgi ile proje arasında köprü kurabilmektedir MÜHENDiSLiK...

Teorik bilgi her yerde aynıdır.

Proje ise;

Bazen büyük bir AVM,

Bazen bir apartman,

Bazen de küçük bir ev olabilir.

Farkı yaratan teorik bilgiyi yorumlayan ve projenin çözümü için kullanan “MÜHENDiSLiK YAKLAŞIMIDIR."

Biz müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılarken; DOĞALGAZIN öneminin giderek arttığı, maliyetlerinin yükseldiği günümüzde “Enerji Verimliliği” kavramı önemini giderek arttırmaktadır.

Bu kavram ile müşterilerimizin ihtiyaçları arasında köprü kurarak en uygun çözümü sunmayı hedeflemektedir.sorgulayıcı Mühendislik Yaklaşımı " ile fark yaratmayı hedeflemekteyiz. Yapmış olduğumuz uygulamalarda müşteri memnuniyetimizi ölçmek ve sizlere her zaman daha iyi hizmet verebilmek için iletişim numaramız 0544 479 90 20

Görüşleriniz bizim için önemlidir...

FİRMAMIZ
FUJİYAMA VE AS ROYAL DOĞALGAZ SİSTEMLERİNİN YETKİLİ BAYİİ VE SERVİSİDİR


+14 Yıllık deneyim ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.